Furniture

Dijital Baskı Nedir?

Günümüzde artmakta olan internet reklamlarına rağmen,dijital baskı reklam için önemli bir rol üstlenmektedir. Birçok alanda reklam için dijital baskı teknikleri kullanılmaktadır.Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitli liğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

Dijital baskı, bilgisayar ortamında uygun programlar kullanılması dolayısı ile, esnek bir tasarım süreci ile isteklerin tam olarak yansıtmasına imkan tanır. Bununla beraber hazırlanan tasarımın hızlı bir şekilde baskı süreci başlar ve hızlı bir sürede teslimat süreci tamamlanır. Uzun süreler beklemeyi gerektirmez. Seri olarak değişken ürün basımına imkan tanır.

Bünyemizde 48×68 cm ebadına kadar birçok çeşitlilikte kağıt, etiket ve sentetik malzemeye renkli ve siyah beyaz baskılar yapıyoruz. Profesyonel renkli Hp İndigo 10000 tabaka dijital baskı makinemizin sahip olduğu üstün özellikler ile dijital ofset kalitesinde yüksek kalitede çıktı alma imkanına erişmiş bulunmaktayız.

Afiş ve Poster Baskıları, İç Mekan, Dış Mekan Görselleri, Cam Yazıları, Folyo Baskıları, Bas-Kes Etiket, Şeffaf Etiket, Doğum Günü ve Parti Baskıları, Kanvas Tablo Baskıları, Reklam Bayrakları, Reklam Dubaları, Araç Magnetleri, Araç Folyo Kaplamaları, Tabela Baskıları, Satılık – Kiralık İlanları, Bina Giydirmeleri gibi talep ettiğiniz daha bir çok büyük ebatlı uygulamayı en kaliteli malzemeleri  yüksek çözünürlüklü hp makinalarla yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir