Tekin Ozalit Gold Nedir?

Tekin Ozalit’in sürekli baskı ihtiyacı olan ajans, tasarımcı, kurumsal şirketler, kobiler vb. kullanıcılarına sunduğu, avantajlarla dolu özel bir üyelik programıdır.

Nasıl Gold Üye Olabilirim?

Son 3 ay içerisinde üretime giden ürünlerinin toplam tutarı KDV hariç 900 TL ve üzeri olan herkes, otomatik olarak Tekin Ozalit Gold üyesi olur ve sunulan avantajlardan yararlanmaya hemen başlar.

Gold Üyeliğim Ne Kadar Sürecek?

Gold üyesi olduğunuz günden itibaren 3 ay boyunca haklarınız devam edecek. Gold olduğunuz 3 ay içerisindeki üretilen ürünlerinizin toplam tutarı KDV hariç 900 TL ve üzeri olduğu takdirde gold üyeliğiniz 3 ay daha devam edecektir. Bu şartı karşılayamadığınız takdirde üyeliğiniz standart üyelik olarak devam edecektir. Güncel üyelik ve harcama durumunuzu kullanıcı panelinden kontrol edebilirsiniz.

Goldpuan Nedir?

Sadece Gold üyeler için geçerli, harcadıkça kazandıran bir puan sistemidir.

Goldpuan Nasıl Çalışır?

Gold üyeler; üretime giren her üründen KDV hariç ürün tutarının %2’si kadar parapuan kazanır. Toplanan gold puanlar alt limit olmaksızın istenilen siparişte kullanılabilir.** Biriken gold puanları kullanıcı panelinden kontrol edilebilir, ödeme aşamasında indirim olarak kullanılabilir. Gold puanlar sadece Gold üyelik boyunca kullanılabilir. Standart üyeliğe geçmeniz durumunda Gold puanlar pasif olarak hesabınızda kalır, bir sonraki Gold üyeliğinizde tekrar aktif olacak şekilde korunur. Gold puanlar bölünemez. Özel Teklifli ürünlerde Gold puan kazanılamaz.

Add to cart