Promosyon Malzemeleri

TEKİN PROMOSYON ÜRÜNLERİ


PROMOSYON ÜRÜNLERİ


Tekin Promosyon olarak bünyemizde bulunan veya getirmiş olduğunuz Promosyon ürünlere, istemiş olduğunuz adetlerde ve Promosyon baskı yapmaktayız.

İşletmenizin reklamlarını yapmak için Promosyon Ürünleri deneyebilirsiniz. Promosyon ürünlere şirket logonuzu baskı yaparak bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Bizde siz değerli müşterilerimize tam da bu noktada ciddi hizmetler vermekteyiz. Promosyon ürünleri olarak, promosyonn çakmak,promosyon kalem, promosyon usb, promosyon saat, promosyon tişört, promosyon anahtarlık ve daha birçok promosyon ürün satışı ve promosyon baskı hizmeti uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.


TEKİN PROMOSYON ÜRÜNLERİ OLARAK SAĞLADIĞIMIZ AvANTAJLAR


Düşük fiyat garantisi: Tekin promosyon ürünleri, sizlere daima düşük fiyat garantisi vermektedir.


İstediğiniz adetlerde baskı imkanı: Promosyon ürünlerinize ister 1 adet ister 100 adet olsun istemiş olduğunuz kadarına baskı yapmaktayız.


Teslimat garantisi: Gelişmiş makina parkurumuz sayesinde kısa zamanda yüksek adetlerde promosyon ürünleri temini yapabilmekteyiz


Promosyon ürünler ve Promosyon baskı hakkında bilgi almak için;

info@pixelartajans.com / 0531 382 01 58 / 0212 696 53 00 - Dahili : 271

PROMOSYON ÜRÜNLERİ


buying & selling just got easier!

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Call the customer support

 0123 456 789

OR

Send us a message

 contact@carsmarket.com