ENDUSTRİYEL KESİM

Endüstriyel Kesim

Cnc, Esko, Pleksi, Saç, Metal ve tüm paslanmazlar için metal lazer kesim ve CNC kesim ile müşterilerimizin ihtiyaçları için hızlı ve pratik bir biçimde üretim yapmaktayız.

Lazer Kesim: Lazer kesim; Demir, metal, alüminyum, paslanmaz ve metal malzemeleri kesmek için tercih edilen ve genellikle endüstriyel üretim için kullanılan bir teknolojidir. Firmamız İstanbul İkitelli de Lazer kesim sac metal üretimi hizmeti vermektedir. 25 yılı aşkın süredir lazer kesim alanında profesyonel şekilde hizmet veren firmamız son teknoloji makina parkuru ve profosyonel kadrosuyla kurumsal firmaların ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır.

CNC Kesim: CNC, Computer Numerical Control tanımının kısaltmasıdır. Sert materyallerin kesiminde ve biçimlendirilmesinde kullanılan bir kesim yöntemidir. Firmamızda bulunan son teknoloji cnc makinalarımızla tüm kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap vererek istenilen tüm ebatlarda kesme, oyma ve benzeri işlemler yapılabilmektedir. CNC oyma ahşap, pleksi, decoda, pvc, compozite ve benzeri malzemelerin uzerıne harf, desen seklınde kesim çalışması yapılabilmektedir.

Pleksi: Plastik cam olarak da adlandırabileceğimiz pleksi, estetik açısından da dikkat çeken ve kullanışlı bir maddedir. Renkli ve renksiz olarak ikiye ayrılan, bu plastik camların türü saydam ve yarı saydamdır.Camdan hafif olan pleksi, daha da dayanıklıdır. Birçok malzemeyle kolay uyum sağladığı için de tercih edilen pleksiler, şeffaflığı nedeniyle ferahlık ve genişlik hissi uyandırır.

Paslanmaz Kutu Harf:Alüminyum, paslanmaz ve pleksi gibi çeşitli malzemelerden oluşan tabela türlerine verdiğimiz hizmetin adıdır. Krom harf, pleksi harf, aluminyum harf ve paslanmaz harf şeklinde değişik uygulamaları vardır.

Bilgi almak için;

pleksi@tekinozalit.com / 0212 696 53 00 - Dahili : 287

buying & selling just got easier!

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Call the customer support

 0123 456 789

OR

Send us a message

 contact@carsmarket.com