ARAÇ GİYDİRME

ARAÇ GİYDİRME

Başarılı araç giydirme işlemleri, baskı ve grafik yeteneğinden daha fazlasını gerektirir .

Şirket filo araçlarınıza uygulayacağınız araç giydirme işlemi ile araçlarınız seyir halindeyken yada park halindeyken bile firmanızın reklamını etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

ARAÇ GİYDİRME UYGULAMALARIMIZ

Bölgesel Araç giydirme: Bu işlem uzman ekibimiz tarafından araçlarınızın uygun bölgelerine araç giydirme ve logo uygulama işlemi kullanılarak profesyonel olarak yapılmaktadır.

Komple Araç Giydirme: Araçlarınıza komple işlem yapılarak her bölesine uygulanan araç giydirme işlemi, profesyonel olarak uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Araç Logo Giydirme: Araçlarınızın herhangibir bölgesine uzman ekibimizce yapılan,firma logosu veya firma adı yazılarak uygulanan, araç giydirme işlemidir.

Otobüs Kamyon Kamyonet Giydirme: Kamyon ve kamyonelerin kasalarına,otobüslerin arka yan ve ürt bölgelerine uygulanan araç giydirme işlemidir.

Küçükçekmece İkitelli organize sanayi bölgesi imsan sanayi Sitesinde bulunan uzman ekibimiz ile sizlerde iletişime geçip araç giydirme ve reklam hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araç Giydirme hakkında bilgi almak için;

info@pixelartajans.com / 0531 382 01 58 / 0212 696 53 00 - Dahili : 271

planlama@tekinozalit.com / 0212 696 53 00 - Dahili : 288/289

Etiketler: Araç Reklam Giydirme, Araç Giydirme Merkezi, Araç Giydirme Servisi , Küçükçekmece Araç Giydirme, Sefaköy Araç Giydirme

ARAÇ GİYDİRME GÖRSELLERİbuying & selling just got easier!

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Call the customer support

 0123 456 789

OR

Send us a message

 contact@carsmarket.com