UV BASKI

UV BASKI


Ultraviyole UV baskı teknolojisi, baskı endüstrisinde artan bir eğilimdir. Aradaki temel fark, mürekkep yerine havaya çözücüler buharlaştınlarak daha fotomekanik işlemler elde edilmesidir.Bu yöntem sayesinde yazıcılar daha temiz bir Ortamda çalışabilir .

UV Baskıteknolojisi ile, paslanmaz çelik, seramik, plastik, cam, alüminyum gibi materyaller üzerine UV mürekkepleri kullanarak tam renkli görüntüler basılabilir.UV BAskıteknolojsi, aşınma ve dayankılılık sorunlarını ortadan kaldırır..UV Baskı teknolojsinin en önemli artılarından biri de hiç kuşkusuz istediğiniz adetler de az sayıda da ürün sipariş vermenize olanak sağlamasıdır.

UV baskı işlemi, ticari ve endüstriyel uygulamalar da dahil olmak üzere çok geniş alanda çeşitlilik ve kolaylıklar sağlamaktadır. Tekin ozalit reklam olarak bizde tamda bu anlamda sizlere ayrıcalıklı hizmetler sağlamaktayız.

HP FB 7600 UV BASKI MAKİNASI


2,5 cm kalınlığında 160*320 cm ölçülerinde,oluklu ambalaj, pvc, pleksi, tüm gramajlı kağıtlar, seramik, ahşap, polikarbon, sac plaka ve daha fazla malzemelere 6 renk + lak imkanı ile direkt baskı yapıyoruz.

Küçükçekmece İkitelli organize sanayi bölgesi imsan sanayi Sitesinde bulunan uzman ekibimiz ile sizlerde iletişime geçip UV Baskı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

UV baskı hakkında bilgi almak için;

info@pixelartajans.com / 0531 382 01 58 / 0212 696 53 00 - Dahili : 271

buying & selling just got easier!

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Call the customer support

 0123 456 789

OR

Send us a message

 contact@carsmarket.com